FAQ

Frequently asked questions

Ile kosztuje wynajem?


Wycena zlecenia dokonywana jest indywidualnie. Na kwotę najmu skłąda się wiele czynników, takich jak: ilość elementów, czas wynajmu, lokalizacja czy konieczność transportu i montażu. Skontaktuj się już teraz w celu otrzymania wyceny!
Jak policzyć powierzchnie?


Pomiaru dokonuje się w jednostce metra kwadratowego. Na powierzchnie roboczą składa się suma obrysu zewnętrznego konnstrukcji rusztowania. Zazwyczaj jest to po prostu iloczyn szerokości i wysokości koniecznej do pokrycia powierzchni. Standardowy, niepodzielny moduł ma wymiary 2m wysokości na 2,5 lub 3m szerokości. Wybudowa składa się z wielokrotności takich modułów.
Czy rusztowanie jest bezpieczne?


Oczywiście. Rusztowanie jest w użytku od lipca 2019. Posiada certyfikaty bezpieczeństwa oraz zgodności Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Montaż zgodny z Dokumentacją techniczno - ruchową producenta zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Instrukcja montażu i użytkowania - Plettac SL70
Czy są jakieś ograniczenia dotyczące transportu i montażu?


Nie ma. Pełen zestaw dostępnego rusztowania jesteśmy w stanie przewieźć i zmontować w ciągu jednego dnia w dowolnym miejscu w kraju.
Czy konieczna jest wpłata kaucji?


Dla potwierdzenia wiarygodności klienta w określonych warunkach wymagana jest kaucja. Jej wysokość zależna jest od historii współpracy, ilości wynajmowanego sprzętu oraz rodzaju podmiotu zamawiającego.
Jak wygląda umowa najmu?


Umowa ramowa wraz z rzutem podglądowym oraz zestawieniem elementów przesyłana jest na adres e-mail po wzajemnym ustaleniu najważniejszych parametrów zlecenia.

  • Twitter